Alí je velice empatický, přátelský a laskavý člověk se srdcem na pravém místě. Upřímnost a lidský přístup jen podtrhují  její silnou osobnost.  Každý problém má řešení, jen je potřeba začít sám u sebe a své sebejistoty s kterou vám Alenka určitě pomůže. Hodiny koučování pro mě byl velice příjemně a přínosně strávený čas plný aha efektů a uvědomění :-). Určitě doporučuji.

Helena P.

Každé setkání s Álou je balzámem pro mou duši…Ála je člověk, ze kterého vyzařuje pozitivní energie a empatie, proto mi nedělá problém se tak skvělé osobě otevřít a řešit s ní šrámy na své duši. Vždy mi dokáže poradit a odnáším si  od ní užitečné rady, jak mohu svůj život posouvat k lepšímu po malých krůčcích každý den. Vážím si toho, že Álu znám a že může být právě ona mým mentorem, protože je to člověk na svém místě a ja jí moc děkuji – pomohla vždy v pravý čas. Ála je skvělá a jeji zvířecí terapeuti také😉

Karolína V.

Každé setkání s tebou je úžasné. S tebou se dá povídat hodiny a hodiny. Nic pro tebe není problém, jen ukážeš cestu, jak ho co nejlépe vyřešit. Máš nádherný a hlavně nakažlivý optimismus a úsměv. Děkuju.

G. S.

Někdo zná svou cestu a ví jak ji následovat a někdo tápe. Já věděla, ale netušila co s tím. Naprosto smíšené pocity se kterými jsem si nevěděla rady. Věděla jsem co nechci, ale byla jsem zoufalá, jelikož jsem netušila, jak z toho ven. A bála jsem se rozhodnutí… Obrátila jsem se na Alenku. Mluvily jsme a mluvily. Moc mi to pomohlo. Dokázala jsem utišit bouři v mém nitru a zjistit, co se uvnitř děje. Hledaly jsme ne řešení, ale příčinu. Věděla přesně na co se zeptat a kde hledat. Řešení se pak samo nabízí. Z mé návštěvy jsem byla plná nových a moudrých poznatků. Důležité je najít sebe, mít se ráda a věřit. A já věřím, že bude líp. Děkuji J.

J. B.