Jak to všechno začalo, aneb motivační dopis do Dreams

Krásný den, Vážená paní Fajtová, 

již delší dobu si hraji s myšlenkou osobního rozvoje ve světě realit. Tato oblast je pro mě velmi lákavá. Svého obchodního ducha jsem již hojně využívala při prodeji automobilů a myslím, že je na čase posunout se zase o krok výše. Mám ráda výzvy a přetváření snů v realitu jsou v mém životě velkým motorem.

Sama jsem si jeden takový velký sen splnila. Postavila jsem s taťkou a mým bývalým manželem svépomocí nádherný přírodní dům se zelenou střechou. Stavbu jsem kompletně organizovala od stavebního povolení přes objednávku materiálu až po samotnou realizaci.

Tento sen jsem několik let žila a nyní jsem ho završila prodejem. Oslovila jsem realitní kancelář, interiéru jsme dopřáli kvalitní „home staging“ a natočili video, které vystihlo duši domu. Pan makléř mi po přečtení popisu domu dokonce navrhl, zda bych mu nechtěla dělat „copywriterku“ :-). Prodej probíhá tak hladce a skvěle, že mě to samotnou pohltilo a ráda bych se této profesi začala věnovat.

Aktuálně pracuji pátým rokem, jako projektová vedoucí na technické pozici, ale již cítím, že je čas na změnu. Před dvěma lety jsem se začala aktivně věnovat svému koníčku – psychologii a osobnímu rozvoji. Přihlásila jsem se do školy koučinku a mentoringu a úspěšně ji absolvovala. Založila jsem své první dva weby a začala přednášet ženám, jak žít hravěji a radostněji. Ráda píšu články a motivuji lidi k seberozvoji a kvalitnějšímu životu.

Tento směr mě maximálně naplňuje a má práce mi dává smysl. Proto dnes vím, že mým dalším zaměstnáním bude práce s lidmi. Ráda bych byla jejich průvodcem při plnění jejich snů, což koupě domu rozhodně je.

Jsem empatická osoba a záleží mi na kvalitě vztahů jak doma, tak ve světě obchodním. Věřím, že kvalita odvedené práce závisí na spokojenosti daných osob, a proto je mým záměrem zajistit, aby obchod končil vždy tak, že obě strany odchází s dobrým pocitem.

Bude mi potěšením, pokud se s Vámi budu moci setkat osobně a posdílet kousek ze svého nakažlivého optimismu.

S pozdravem Alena Pokorná, 30. 09. 2020